REGULAMIN

Od tego sezonu (2023/2024) będę prowadzić zajęcia w trybie kursów trymestralnych, lekcji indywidulanych oraz warsztatów weekendowych w Krakowie i poza nim. Pierwszy trymestr zajęć będzie trwał od 12 września do 15 grudnia.  Zobacz grafik kursów flamenco. Grafik kursów tanga w przygotowaniu.

Na wszystkie kursy i warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz rejestracyjny. Potwierdzenie zgłoszenia, w tym zakwalifikowanie do udziału w wybranych zajęciach wraz ze sposobem realizacji pierwszej płatności nastąpi najpóźniej w ciągu 48h od daty wpłynięcia zgłoszenia. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji miejsca na wybranym kursie jest opłacenie należności w wyznaczonym terminie. W przypadku braku płatności w terminie rezerwacja miejsca zostanie automatycznie anulowana.

Udział w zajęciach możliwy jest tylko po okazaniu aktualnego karnetu bądź dowodu płatności za kurs/warsztaty. 

Płatność za wybrane kursy/warsztaty należy uregulować w wyznaczonym terminie przelewem, blikiem lub gotówką (najlepiej odliczoną). Cennik.

W razie nieobecności z powodu ważnych zdarzeń losowych, niewykorzystane lekcje będzie można odebrać na innym kursie lub w innej, uzgodnionej wcześniej formule.

Przed rozpoczęciem nauki tańca proszę o rozeznanie stanu zdrowia. Zastrzegam, że ani ja, ani współpracujący ze mną nauczyciele nie ponosimy odpowiedzialności za stan zdrowia tudzież ewentualne kontuzje powstałe w wyniku wykonywania ćwiczeń niezgodnie z naszymi zaleceniami oraz w wyniku rozpoczynania zajęć bez ćwiczeń rozgrzewających.

Uwaga! Wejście na sale taneczne tylko w zmienionym i odpowiednim obuwiu.

Zachęcam do uśmiechu (nawet jak miałeś/-łaś podły dzień za sobą) i wzajemnej wrażliwości, bo to jak traktują nas inni w dużej mierze zależy od tego, jak traktujemy ich my. Wiadomo 😋

Uczestnictwo w zajęciach organizowanych i firmowanych przez La Amelita Studio (Por Fiesta Club Amelia Teresa Huszcza) oznacza akceptację powyższego regulaminu.

Dziękuję i życzę dużo przyjemności z tańca!
Amelia vel La Amelita