REGULAMIN

Regularne kursy tańca prowadzone w Amelita Studio odbywają się w pięknych salach w centrum Krakowa. Lekcje grupowe trwają 1 godzinę zegarową, lekcje indywidualne do 1 do 2 godzin zegarowych. Zobacz grafik zajęć.

Dla ambitnych pasjonatów tańca oferujemy tematyczne warsztaty weekendowe, stacjonarnie lub wyjazdowo prowadzone przez polskich i zagranicznych nauczycieli. Zobacz kiedy odbędą się najbliższe warsztaty.

Na wszystkie lekcje, kursy i warsztaty prowadzone w Amelita Studio obowiązują zapisy poprzez formularz rejestracyjny. Potwierdzenie zgłoszenia, w tym zakwalifikowanie do udziału w wybranych zajęciach wraz ze sposobem realizacji pierwszej płatności nastąpi najpóźniej w ciągu 48h od daty wpłynięcia zgłoszenia.

Od chwili pierwszej rejestracji na wybrane zajęcia do czasu pisemnej rezygnacji z wybranego kursu tańca rezerwacja miejsca, a dalej uczestnictwo w tych zajęciach jest automatycznie przedłużane na kolejny miesiąc i wymaga terminowego opłacenia zajęć.

Ze względu na limitowaną ilość miejsc na zajęciach prosimy o przemyślane rejestrowanie się na wybrane zajęcia, a w przypadku rezygnacji o informację z wyprzedzeniem (najpóźniej na ostatnich zajęciach w miesięcznym cyklu kalendarzowym).

Wejście na zajęcia możliwe jest tylko po okazaniu aktualnego karnetu bądź uregulowaniu należności za pojedynczą lekcję. Pierwszeństwo wejścia na zajęcia mają osoby z wykupionym, ważnym karnetem.

Płatność za zajęcia (karnety uno / dos / tres / open) należy uregulować przed pierwszymi zajęciami w nowym cyklu rozliczeniowym (pierwszy tydzień miesiąca) przelewem, blikiem lub gotówką (najlepiej odliczoną). Cennik.

Niewykorzystane wejście z karnetu nie przechodzi na kolejny okres rozliczeniowy. Każde opuszczone zajęcia można odrobić na zajęciach innej grupy, która nie jest regularnym kursem w ciągu 4 tygodni od daty nieobecności. W uzasadnionych wypadkach możliwe jest wydłużenie okresu odrabiania opuszczonych zajęć.

Przed rozpoczęciem nauki tańca w Amelita Studio prosimy o rozeznanie stanu zdrowia. Zespół Amelita Studio oraz wszyscy nauczyciele z nami współpracujący nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia ani żadne kontuzje powstałe w wyniku wykonywania ćwiczeń niezgodnie z zaleceniami instruktora oraz w wyniku rozpoczynania zajęć bez ćwiczeń rozgrzewających.

Uwaga! Wejście na sale taneczne tylko w zmienionym i odpowiednim obuwiu.

Zachęcamy do uśmiechu (nawet jak miałeś/-łaś podły dzień za sobą) i wzajemnej wrażliwości, bo to jak traktują nas inni w dużej mierze zależy od tego, jak traktujemy ich my. Wiadomo 😋

Uczestnictwo w zajęciach organizowanych w Amelita Studio (Por Fiesta Club Amelia Teresa Huszcza) oznacza akceptację powyższego regulaminu.

Dziękuję i życzę dużo przyjemności z tańca!
Amelia vel La Amelita