Warsztaty, koncerty, wieczory taneczne

Koncerty, te kameralne i te dla szerokiej publiczności. Wieczory taneczne, warsztaty i pokazy mistrzów tańca flamenco i tango. Spotkania z klasyczną kulturą iberoamerykańską i z filiżanką dobrej kawy. Z wielkiego zamiłowania do muzyki, tańca i kultury organizuję i będę organizować wydarzenia skrojone na miarę pasjonatów kultury flamenco i tango. Zapraszam!

Już za kilka tygodni

18 kwietnia

FLAMENCO dla "Dużych i Małych"

Ponownie zapraszam Was na otwarte, bezpłatne lekcje flamenco dla początkujących! Tym razem dwie lekcje w dwóch grupach wiekowych: dla nastolatków (10 – 17 lat) i dla dorosłych (od 18 lat).

W programie Sevillanas, taniec aflamencado (włączony do kanonu flamenco), który wywodzi się z folkloru Sewilli, i który wiosną tańczy cała Andaluzja w czasie słynnych ferii (odpust/festyn) i fiest. Dlatego warto znać. Jedyny taniec tańczony w parach, który ma (względnie) stałą chorografię i przepiękne, bogato zdobione stroje, nawiązujące do tamtejszego folkloru. Myślę, że do dobry wybór na wiosnę! Gorąco zapraszam na lekcje otwarte!

WTOREK, 18 kwietnia | Rynek Główny 34, I piętro po prawej stronie

  • godz. 16:15 Grupa dla nastolatków (10 – 17 lat)
  • godz. 17:15 Grupa dla dorosłych (od 18 lat)

Ze względu na limitowaną ilość miejsc chętnych i zdecydowanych do udziału w lekcji otwartej proszę o wcześniejszą rezerwację miejsc.

 Jak Wam się spodoba, to od kolejnego wtorku (25 kwietnia) zapraszam na regularny kurs Flamenco Sevillanas od podstaw. Zajęcia będą trwały do końca czerwca i mam nadzieję, zatańczymy wspólnie Sevillnas na koncercie finałowym Amelita Studio. Ole y ole!

Koszt: 160 zł/ m-c (4 kolejne lekcje w miesiącu), dla nastolatków specjalna cena 130 zł/ m-c.

Uwaga! Tak, jak ostatnim razem, po lekcji otwartej będzie można kupić w swój pierwszy karnet w bardzo atrakcyjnej cenie – za 120 zł.

Strój na zajęcia: buty na zmianę (najlepiej na obcasie około 5 cm, tak żeby stopa była stabilna) oraz ubranie niekrępujące ruchu (paniom polecam długą, luźną spódnicę).